W tym rozdziale postaram się Wam przybliżyć najcudowniejszy czas, na który czeka każda kobieta i każdy mężczyzna pragnący mieć dziecko. Pokażę, na co warto zwrócić uwagę i jak przygotować się do planowanej ciąży, jak przejść ciążę i cieszyć się nią. Co jest ważne przy wyborze szpitala do porodu i jak żyć z nowym członkiem rodziny, aby to dawało radość całej rodzinie i było, czymś, na co czekaliście całe życie.

Dziecko to cud. Niestety dla wielu par to marzenie, które czasem trudno się spełnia - natura lubi płatać figle. Ale jeżeli naprawdę pragniecie dziecka - walczcie o to szczęście. Na świecie jest wiele dzieci, które tylko czekają na Waszą miłość:) Powodzenia!

 

Pamiętaj – szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, a przecież to jest najważniejsze w życiu – stworzyć taki dom dla swojego dziecka/rodziny, aby czuło się w nim dobrze, swobodnie, aby czuło się ważne i kochane.

 

Dziecko niesamowicie zbliża, dodaje sił i energii, uczy nas patrzeć na świat w innych barwach, cieszyć się z tego ,że pada deszcz i można poskakać po kałużach, że pada śnieg i ulepimy bałwana, uczy nas cieszyć się życiem. Dla dziecka wszystko jest takie proste. To Ono sprawia, że  na Twojej twarzy codziennie pojawia się uśmiech. Dziecko tyle nam daje....wzamian oczekuje tylko miłości. Jest najszczęśliwsze, gdy mama i tata są blisko i razem z nim przeżywają wszystkie ważne dla Niego chwile.